ТРЕН ВО ДОМ

Со методот на настава бр.1 во светот за фудбалски вештини

 • Ралф Кук
  Одлично образование на млади играчи.
  Ралф Кук
 • Jonон Смедли
  Одличен начин за систематско градење на вештини и доверба на играчите.
  Jonон Смедли
 • Essеси Фолкер
  Неверојатен метод за да ги направите играчите јасно подобри.
  Essеси Фолкер

Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

најави се
 • Ралф Кук
  Одлично образование на млади играчи.
  Ралф Кук
 • Jonон Смедли
  Одличен начин за систематско градење на вештини и доверба на играчите.
  Jonон Смедли
 • Essеси Фолкер
  Неверојатен метод за да ги направите играчите јасно подобри.
  Essеси Фолкер

Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

ВОЗРАЗНАТА ОНЛАЈН РЕСУРС ЗА ПОДОБРУВАЕ НА ВАШАТА ИГРА

ВОЗРАЗНАТА ОНЛАЈН РЕСУРС ЗА ПОДОБРУВАЕ НА ВАШАТА ИГРА

ИГРАЧКИ

Клубот на играчи Coerver има одлична мешавина на предизвици и практики за гарантирано подобрување на вештините и довербата. Бидете дел од клубот за најдобри фудбалски вештини во светот.


 1. Дознајте ги професионалните вештини за фудбал дома.
 2. Развијте се без оглед на вашата возраст или способност.
 3. Станете креативен и самоуверен играч.
 4. Предизвикајте се, бидете во форма и забавувајте се.

ИГРАЧКИ

Клубот на играчи Coerver има одлична мешавина на предизвици и практики за гарантирано подобрување на вештините и довербата. Бидете дел од клубот за најдобри фудбалски вештини во светот.


 1. Дознајте ги професионалните вештини за фудбал дома.
 2. Развијте се без оглед на вашата возраст или способност.
 3. Станете креативен и самоуверен играч.
 4. Предизвикајте се, бидете во форма и забавувајте се.

РОДИТЕЛИТЕ

Претплата на клубот на играчи Coerver е идеален подарок за вашите луди фудбалски деца. Дозволете им да ја потрошат својата енергија, да ги градат своите вештини и да ја зголемат својата самодоверба подготвена за нивниот тим.


 1. Инвестирајте во докажаната програма за тренер во фудбал.
 2. Погледнете како вашите деца одат од сила до сила.
 3. Дозволете им на вашите деца да ја согорат својата енергија и да стекнат доверба.
 4. Уживајте во пријателското корисничко искуство со мобилен фудбал.


"Coerver нуди врвен фудбалски тренинг и моите 2 момчиња на возраст од 8 и 9 години апсолутно го сакаат тоа. Забавно е и предизвикувачко и им учи на децата на многу важни лекции за спортот. Го препорачувам Coerver на секој што ќе ми каже дека нивните деца сакаат фудбал и до денес не еден е разочаран “.

Ема Фрејзер

РОДИТЕЛИТЕ

Претплата на клубот на играчи Coerver е идеален подарок за вашите луди фудбалски деца. Дозволете им да ја потрошат својата енергија, да ги градат своите вештини и да ја зголемат својата самодоверба подготвена за нивниот тим.


 1. Инвестирајте во докажаната програма за тренер во фудбал.
 2. Погледнете како вашите деца одат од сила до сила.
 3. Дозволете им на вашите деца да ја согорат својата енергија и да стекнат доверба.
 4. Уживајте во пријателското корисничко искуство со мобилен фудбал.


"Coerver нуди врвен фудбалски тренинг и моите 2 момчиња на возраст од 8 и 9 години апсолутно го сакаат тоа. Забавно е и предизвикувачко и им учи на децата на многу важни лекции за спортот. Го препорачувам Coerver на секој што ќе ми каже дека нивните деца сакаат фудбал и до денес не еден е разочаран “.

Ема Фрејзер

ОНЛАЈН Фудбалски тренер што ја подобрува вашата игра

IPhone-от од 1 година

ЗАБАВИ СЕ, ПОСОБНИ СЕ

Лесни за следење видеа со фудбалски вештини за вежбање дома или надвор во парк!

ПРЕТПЛАТЕТЕ се & ДОБИВАТЕ

 1. Неограничен пристап до Интернет до 30 крајни предизвици за вештини.
 2. ПЛУС 25 неверојатни НОВИ и класични вештини кои се совршени за вежбање дома.
 3. Редовно се ажурираат нови содржини.


Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

ПРЕТПРИЈАТЕТЕ И ДОБИЈТЕ

 1. Неограничен пристап до Интернет до 30 крајни предизвици за вештини.
 2. ПЛУС 25 неверојатни НОВИ и класични вештини кои се совршени за вежбање дома.
 3. Редовно се ажурираат нови содржини.

Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

Изберете ја вашата претплата

Пристапот е достапен само во одредени земји. Погледнете Најчесто поставувани прашања подолу.

МЕСЕЧЕН

4.99 £ / 5.99 € / 5.99 УСД/ месец


Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

Откажете во секое време. Се применуваат Т & Ц. Цените може да варираат поради локалните правила за данок на дигитална продажба. Цените важат за валути £, $, €.

          НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ          

ГОДИШНО

49.99 £ / 59.99 € / 59.99 УСД/ година

2 месеци БЕСПЛАТНО, заштедувајќи 16%.


Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

Откажете во секое време. Се применуваат Т & Ц. Цените може да варираат поради локалните правила за данок на дигитална продажба. Цените важат за валути £, $, €.

Изберете ја вашата претплата

Пристапот е достапен само во одредени земји. Погледнете Најчесто поставувани прашања подолу.

МЕСЕЧЕН

4.99 £ / 5.99 € / 5.99 УСД/ месец


Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

Откажете во секое време. Се применуваат Т & Ц. Цените може да варираат поради локалните правила за данок на дигитална продажба. Цените важат за валути £, $, €.

          Најпопуларен          

ГОДИШНО

49.99 £ / 59.99 € / 59.99 УСД/ година

2 месеци БЕСПЛАТНО, заштедувајќи 16%.


Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

Откажете во секое време. Се применуваат Т & Ц. Цените може да варираат поради локалните правила за данок на дигитална продажба. Цените важат за валути £, $, €.

РЕВИЗИИ

Еве неколку прегледи за нашите
разни производи што ги нудиме.


Купувајте адидас

Најчесто поставувани прашања

Што не чини?
Вашите први 7 дена се потполно бесплатни. Откако ќе заврши вашиот бесплатен пробен период, ќе ви се наплаќа за опцијата за претплата што сте ја избрале - месечно или годишно. Вашата претплата ќе се обнови автоматски освен ако не ја откажете, а можете да ја откажете во секое време.
Како да се најавам?
Кога ќе се претплатите, ќе биде побарано да ја внесете вашата е-пошта и да поставите лозинка. Ќе добиете е-пошта за добредојде со врска за најавување за да пристапите до Coerver Players Club. Ќе можете веднаш да пристапите до целата содржина онлајн откако ќе се обработи вашата регистрација.
Ја заборавив мојата лозинка. Што да правам?
За да ја ресетирате вашата лозинка, одете на оваа страница да го ресетира.
Како да ја откажам претплатата?
Пред крајот на 7 дена можете да откажете во секое време со одење на Моја сметка на coervercoaching.com и кликнете на откажете. Откако ќе се претплатите, можете да откажете во секое време. Ве молиме погледнете го нашиот Услови за нашата политика за откажување.
Имам проблем да се најавам со мојата лозинка. Што да правам?
Ако имате какви било проблеми со најавувањето, прво обидете се да го исчистите кешот/исчистете ги колачињата на вашиот уред за да видите дали тоа ќе го реши. Ако сè уште имате потешкотии, ве молиме контактирајте не на [заштитена по е-пошта]
Што добивам кога ќе се претплатам на клубот на играчи Coerver?
Добивате неограничен пристап до сите содржини на Coerver Players Club на интернет. Ова вклучува 25 класични Coerver вештини со инструкции во 3 чекори и 30 предизвици поделени на делови за да се подобрат сите основни основни вештини. Нови секции и повеќе предизвици ќе се додаваат на страницата на тековна основа и ќе ве известиме преку е-пошта кога ќе ги отфрлиме новите изданија.
Дали ми треба пристап до Интернет?
Да, за да работи веб-страницата, ви треба стабилна интернет-врска, бидејќи видеата се вчитуваат од Вимео за да ги демонстрираат предизвиците / вештините.
Која опрема ми е потребна?
Потребен ви е комплет конуси, топка и мини гол. Можете да бидете инвентивни со целта ако немате! Одете во нашата продавница за да купите брендирана Coerver Merchandise.
Активирајте ја претплатата со истечена / откажана
Ако одлучите повторно да ја активирате претплатата, тоа е лесно да се направи. Оди до Моја сметка на coervercoaching.com за да ги уредите деталите за вашата сметка / претплата.
За која возраст / способност е клубот на играчи Coerver?
За сите играчи од сите способности, препорачани помеѓу 7-14.
Дали предизвиците / вештините се засноваат на способност / возраст?
Кога ќе влезете на страницата, постојат две опции за избор - Почетник или Про. Ова може да се најде во „Мој клуб“. Предизвиците / вештините во двете нивоа се исти. Ние го адаптиравме САМО системот за бодување и награди. Значи, вие како родител можете да донесете одлука за кое ниво сметате дека би било соодветно за вашето дете. Сè уште добивате ист број на фантастични вештини и предизвици. Нивото секогаш можете да го промените ако сметате дека наградите се премногу лесни или тешки за освојување.
Кои земји се достапни до клубот на играчи Coerver?
Можете да пристапите до CPC во ОК, Ирска, Северна Америка и Европа. За да дознаете за пристапот во земјите во регионот на Азија Пацифик, кликнете поддршка на
Како можам да дознаам повеќе за Coerver Coaching во мојата област?
Одете на страницата Наши локации https://www.coervercoaching.com/booknow/ што ќе ве доведе до вашата локална страница на земја за да прашате повеќе.
помогне
Се извинуваме за непријатностите. Ве молиме стапете во контакт на [заштитена по е-пошта] и со задоволство ќе ви помогнеме.


Започнете го 7-дневниот бесплатен пробен период

најави се